להתלכלך בפארק הציבורי עם הגנן

הרגשתי חרמנות מטורפת, אז נסעתי ברכבי החדש טופלס. הייתי מצפצפת על תשומת הלב.

גנן נוף חלף במורד הגבעה, מסתכל עליי. עשיתי סיבוב פרסה כדי לעקוב אחריו, עצרתי בחזית שלו, וסימנתי לו ללכת אחרי. הגענו לפארק המקומי. הוא קפץ מהטנדר שלו וניגש לחלון שלי. “היי,” הוא אמר.

השבתי. “בוקר נחמד, לא?”

“הציצים שלך יפים. אז מה את עוד עושה היום? פשוט נוסעת שובבה ברכב?”

“די הרבה.”

אני יכול להרגיש את החזה שלך רועד, כשהוא לחץ את הציצים שלי בצורה מוזרה. “שים אותם בפה שלך,” הצעתי. הוא התחיל למצוץ בטירוף את הפטמות שלי. לחשתי, “בוא נקפוץ לתוך הטנדר שלך.”

בטנדר שלו, הוא חזר ישר לפטמות שלי, בזמן ששפשפתי את הזין שלו. הוא הוריד את מכנסים שלו. תפסתי בחוזקה את החלק הקשה המסיבי שלו. “החברה שלי לא מפנקת אותי ככה” הבטתי בו, וליקקתי את הביצים שלו, כל הדרך עד פי הטבעת, וסובבתי את הלשון שלי סביב ראשו של הזין הארוך, החם שלו, לפני שבלעתי אותו כולו. מצצתי אותו כמו כוכבת פורנו. ארוך ואיטי, עם קצת שיניים, שגרם לו לרעוד, הוא סיפר לי איך הפה שלי “מדהים הפה המזוין שלך” הוא דחף את הראש שלי למטה על הזין שלו כאשר הוא עומד לגמור. הרגשתי בהצטיינות הפועמת את הזין שלו לפני שהוא הכה אותי בחלק האחורי של הגרון. ארוך ועמוק הוא דוחף לי אותו באכזריות, גמר לי בפה ומילא אותי בזירעונים שלו, לאחר מכן הוא הושיט לי מפית. “אל תירקי, נגבי רק מה שמסביב זה בזבוז!” הוא הגיע שוב בכדי לוודא שלא אירק.

אני ישבתי על המושב לידו. הרמתי את החצאית שלי, וביקש ממנו לשפשף את הדגדגן שלי. הוא לא האמין כמה רטובה הייתי, מחליק את אצבעותיו לתוך הכוס שלי. “האם אתה רוצה לטעום את הכוס שלי?”

“יותר מכל דבר”, הוא הגיב. “אבל לא היום.”

מה ?!

“אני אבוא סביב בסוף השבוע תני לי את הכתובת שלך.”

אני רכובה על ברכיו. “מה אם אני רק לוקחת את הקצה של הזין שלך, ומשפשפת אותו סביב הדגדגן שלי?” הוא הסכים. אני הנחתי את ראשו החלק של הזין שלו. בעודי מסתובבת הירכיים שלי, הזין הקשה הפועם שלו החליק מתוך היד שלי, ועם דחף אחד, הוא היה קבור עמוק בפנים, בתוך הכוס שלי. הוא גנח בקול רם כשהוא נשאב אל תוך הכוס שלי מלמטה. הזין שלו היה כל כך הרבה זמן ומצא את כל הנקודות הנכונות. גנחתי בקול רם וגמרתי כמו שלא גמרתי בחיים, מטפטפת מיץ כוס על הזין שלו, שגרם לו להתפרץ בגניחות גם. לחשתי, “אני מקווה שתזיין אותי גם בתחת שלי.” הרגשתי את הדקירה בתוכי. הוא הרים אותי ודחף את הזין החלקלק כבר לתוך התחת שלי. “החברה שלי לא מרשה לי לעשות את זה גם. אף פעם לא עשיתי את זה לפנייך. זה כל כך. מזוין. וכיף.” כל כך לא רציתי שיגמור, רציתי אותו בפנים שעות כדי ליהנות ממנו. הוא התחיל לזיין את התחת שלי הקשה והצר. גמרתי מספר רב של פעמים. הרגשתי את הזין שלו ואת הגוף שלו רועד, זרם אדיר והשפרץ בתוך התחת שלי. הגוף שלי רעד באורגזמה ענקית. כל הזמן בעדינות רכבתי על הזין שלו בתחת שלי. אני לא רוצה שזה ייפסק.

“הבעל שלך חייב להיות הבחור עם הכי הרבה המזל בחיים.”

 

Leave a Reply