איך להעניש ילדה רעה, רעה מאוד  אפילו הייתי אומר…

החוכמה היא לא לפגוע בה, לפחות לא יותר מדי.

אתה רוצה לרגש אותה. הנקודה היא לגרום לה לראות עד כמה היא רוצה אותך וכיצד היא מוכנהלהתנהג כדי להביא לך את הסקס שאתה כל כך חפץ בו.

אתה צריך להתחיל לומר לה, “אני צריך להעניש אותך.” זה מאפשר לה לדעת שאתה אחראי,אתה לא שואל אותה, אתה אומר לה את מה שצריך לקרות. מה יקרה בהמשך. הילדה תכבד אותך יותר תהיה סמכותי במקום לשאול – תמיד יש לה את ההזדמנות להגיד לך לא! ולא כמובן זה לא! אבל כשאתם במשחק בתוך האקט אתה חייב להראות סמכות וביטחון עצמי.

בכל אופן, בחזרה לעונש.

רוב הבנות לא באמת רוצים לחוות כאב, כך שיש להימנע מיתר כוח משיכה בשיער עדינה או סטירה על הטוסיק יכולות להיות מתורגמות כהנאה גדולה מצידה, נסה אותה ותראה איך היא מגיבה.

תן לה לדעת שאתה עושה מה שאתה עושה להנאתה. שאתה עושה את המעשים בשביל להעניש את הילדה הקטנה והשובבה שבה, לא על מנת להכאיב אלא על מנת לחנך אותה משום שהייתה רעה ושובבה.

אם אפשר אתה צריך לכופף אותה על משהו ולא לתת לה לדעת אם אתה הולך להכות אותה או לזיין אותה. מתח בונה את האורגזמות הטובות ביותר. שולחן מתקשר כוח – זה שיקוי אהבה. ספה או שולחן יותר מזדמנת ורגילים, אבל הם יעשו את הסקס לזיון הטוב ביותר שתחוו.

אתה צריך להחמיא ללא הרף, משחק תפקידים סקסי עשוי להגיע ליותר מדי. זכור, היא עושה את זה בשבילך. תגיד לה כמה יפה אתה חושב שהיא, כמה חמה שהיא נראית בתנוחה ששמת אותה, על כמה שהזיון הולך להיות טוב ומענג.

להיות מחוספס וכנה על מה שאתה רוצה שהיא תעשה. לא לגרום לה לעשות את העבודה אל תחשוב שהבחורה תפקידה לקרוא את המחשבות ולאלתר, עשה דברים בטבעיות ולא כמו גולם, אל תנסה להיות שחקן פורנו, פשוט תהיה טבעי ובטוח בעצמך, זה כבר יעשה את העבדה!

שים לב איך היא מגיבה לידיים שלך. אם עיניה עצומות והיא כבר לא מקיימת יחסי גומלין אתך, היא לא בנויה לזה. היא צריכה ליצור קשר עין לעתים קרובות ככל האפשר, להסתכל על הפנים שלך כדי לנסות לקרוא את הביטוי ואת שפת הגוף שלך, הקפד לראות שהפרטנרית שלך נהנית וזורמת, במידה ולא עצור ושאל מה קרה.

כאשר היא מתחננת שתעשה אתה סקס משוך אותה ואל תיתן לה ישר, ככל שההמתנה תהיה ארוכה יותר כך הסקס שלכם הולך להיות מחרמן וסקסי בהרבה יותר.

ובקיצור, להעניש את הילדה הקטנה והשובבה זה לא בושה, רק תמיד תקפידו לשים לב ששניכם נהנים מכך ולא רק צד אחד, תמיד טוב לפלפל את חיי המין, סקס טוב הוא מפתח לזוגיות טובה.

 

Leave a Reply