במשך שבוע החלטתי להזדיין עם החבר שלי מתי שהוא רק רוצה… וזה מה שקרה בסוף

זה התחיל עם פורנו, ראינו פורנו ביחד לפעמים, רצון שלו יותר משלי, אבל מה, זה היה סוג של חרמנות מטריפה כזו. פורנו הוא מוזר ולא סקסי וקצת מדכא אם אתה חושב על זה יותר מדי או שם הרבה תשומת לב לזה, אבל אם אתה מוצא סרט אחד טוב ונכנס לאווירה, זה יכול להיות טוב. זה כמו לראות סרט אימה, אתה מתוח ולחץ הדם שלך עולה, למרות שאתה יודע שזה מזויף – נתון הגירויים, הגוף שלך לא יכול שלא לייצר תגובה פיזית.

בכל אופן, צפינו בפורנו ביחד לפעמים וידעתי שהוא רואה המון פורנו לבד. לילה אחד, השתחררתי על ידי כמה משקאות וודקה נוקשה על קרח ששתינו על המרפסת שלו, צופים באורות העיר ואז שאלתי אותו מה הוא אוהב בפורנו, האם זה הגישה לכל אותם נשים מגוונות וסקסיות או שפשוט אני לא מדליקה אותו כל הזמן והוא צריך גירויים אחרים…

התשובה שלו מאוד הפתיעה אותי, זה לא היה על איכות או כמות, אלא על זמינות. איתי, הוא נאלץ לחזר אחריי, כל הזמן. הסקס מעולם לא היה זמין בשניות, וזה הבדל ביולוגי בין גברים לנשים. הוא ניסה, כל זמן לגרום לי לחשוב עליו מבחינה מינית וליזום יחסי מין ואף בחשק המיני הנשי גבוה יותר מהממוצע שלי לא יכול לשמור על קשר עב וכאוהב ופתוח ומבטיח כפי שהייתי כלפיו, הוא עדיין מקבל דחיות ממני לעתים קרובות (ואפילו לעתים קרובות יותר אם הוא יהיה כנה לגבי תדירות שהוא רוצה מין).

וכך צפייה בפורנו נהייתה לי פתאום מובנת וברורה מאליו, הפנטזיה האמתית, הייתה עולם ללא דחייה, מהקלישה עייפה של הבחור שרוצה סקס יותר מאשר החברה שלו עושה. הרגשתי רע עם זה, אם להיות כנה, עד כמה שאני אוהבת אותו, למה הוא צריך לסבול את הרגשות האלה שהוא היה איכשהו לא מספיק?

אז החלטנו שבמשך שבוע אחד, אנחנו עושים סקס מתי שבא לו. נפעל במערכת היחסים לפי הביולוגיה שלו ולא שלי במשך השבוע, אני יכולה לנסות כל דבר במשך שבוע. הוא היה כל כך נרגש שנזהר להוציא ציוץ כאילו אחזור בי מדבריי ואתקפל.

התחלנו ביום שני עם סקס בבוקר לפני שהוא יצא לעבודה. אני לי נוהג לבלות את הלילה בדירה שלו (זה היה יותר נחמד מדירתי, אם כי פחות ביתי – ואני סופרת ולכן אני לא צריכה לקום ולהתלבש בעלות השחר כמו שהוא עושה)ובדרך כלל הוא נותן לי לישון ואני מדברת אתו בחולמנות בזמן שהוא מתארגן לעבודה, בלי להתעורר ממש. אבל היום היה היום הראשון של שבוע סקס-ללא-הגבלה והתעוררתי לנשימה שלו על הצוואר שלי ואת ידו בריצה על רגל שלי, דוחף את ידו אל התחתונים שלי…הוא היה מוכן להתחיל!.

פתחתי את הרגליים שלי אליו באופן מידי, היה משהו משחרר על הבחירה שכבר נעשתה. אני הולכת לקיים יחסי מין אתו, הייתי בהכרח “במצב הרוח” כי אני כבר החלטתי שאני הולכת להזדיין השבוע ללא הגבלה, החלטות הן הרבה עבודה, ולדעת את זה כבר נעשה והרגיש מרגיע ומפנק. גרמתי לו לאיחור לעבודה של 45 דקות הוא האשים את השעון המעורר בכך.

אני מנמנמת אחר כך והתעוררתי לכמה הודעות טקסט ממנו, נדיר שיש משום שרק לפני כמה שעות הוא היה בתוכי.

הבוקר היה כל כך חם. אני לא יכול לחכות יותר.

ההודעה השנייה הייתה יותר כוחנית:

תישארי במיטה.. אני חוזר לארוחת צהריים!

אני צחקתי. זה היה חלק מפנטזיה שהייתה לו על לוח הזמנים שלי. כשהתחלנו לצאת הוא חשב שלוח זמנים עצמאיים אומר שאני תמיד יהיה זמינה לסקס עבורו. הוא דיבר על מפגש הצהריים – חוזר הביתה כדי לבזוז אותי מינית ואז משאיר אותי עירומה בזמן שהוא חוזר לעבודתו. אני עדכנתי אותו במציאות של מועדים ושעות של מוקד הפרעה שנדרשו כדי לייצר משהו ממש טוב. הוא קיבל את זה, אבל זה היה כמו להגיד לילד סנטה קלאוס לא אמתי.

אני חייבת להודות, זה היה מחרמן להתכרבל בחזרה למצעים שלו, להריח אותו, לחכות לשובו – להיות זנזונת קטנה, לא להתלבש. זה היה מסוג האקטים שבו אני יכולה בדרך כלל לגעת בעצמי ולחשוב על הידיים ולא שלו, אבל החזרה שלו הייתה מגיעה כל כך מהר שאני לא, אני פשוט חיכיתי לו. הייתי רטובה עבורו, יותר מהרגיל – זה היה כל ההמתנה שהדליקה אותי בטירוף. הוא הרגיש כמו פר הרבעה, רכבתי עליו אפילו בלי הפסקה אפילו לא הורדתי חזייה, אני זוכרת שהזיון היה כל כך חזק שאחרי שהוא הלך שרף לי למטה שעות.

אני לא הלכתי הביתה אחרי שהוא חזר לעבודתו, אני השתמשתי במקלחת שלו ולא טרחתי להתלבש, פשוט שמתי  את חולצת הטריקו שלו עליי בזמן שניגשתי למחשב המהודר שלו בעצמי. לא היה לי טעם להתלבש הוא גם ככה הולך להפשיט אותי כשיחזור הבית.

יום שלישי בבוקר אמרתי לו שאני הולכת הביתה יש לי המון עבודה, ושאני עושה לו ארוחת ערב באותו הלילה אם הוא רוצה לבוא. אני רוצה להמשיך עם ההבטחה שלי, אבל אני גם צריכה לקבל קצת זמן לעבודה. אני עשיתי לזניה כדי שיהיה לי מספיק זמן כדי להתכונן אחרי שסיימתי לבשל. התקלחתי וריססתי בושם בכל המקומות האהובים עליו. אני לבושה בהלבשה תחתונה במקום בגדים ואז כשהוא סימס לי שהוא בדרך אליי, ניסיתי משהו טיפשי שקראתי בקוסמו פעם אחת. לא הייתי חרמנית והייתי סוג של שבעה מסקס, בלי לנסות לרדת או לעשות משהו אחר מאשר להירגע, הנחתי את הוויברטור שלי בתוכי וחשבתי עליו – שוב, שום דבר לא חזק מדי, פשוט סוג של שחרור עצמי לערב.

נישקתי אותו, בפה פתוח, בחדר המדרגות, שהפתיע אפילו את עצמי בחוסר הרצון שלי אפילו לעלות במדרגות לפני שנגעתי בו. אני כבר הייתי מוכנה, כבר רוצה אותו והוא, בתורו, נדלק על העניין פתאום. רציתי להרגיש את המשקל שלו עליי, והנחתי את הידיים על הגב התחתון שלו, מושכת אותו אליי ומרגישה שהג’ינס שלו מתחכך בבד הדק של החלוקים שלי. פניתי, סוף סוף, להוביל אותו במעלה מדרגות אל המטבח שלי והרגשתי את ידיו תופסות את הישבן הקטן והמוצק שלי ומוחצות אותו באכזריות. אני כמעט לא יכולתי להמשיך ללכת, הייתי כל כך חרמנית שהתחלתי להשפריץ. בזמן שאכלנו, ידיו לא הפסיקו לגעת בי – הוא חכך את הירך שלי, מושך אותי אליו וכורך את זרועו סביב כתפי, מבריש את השיער שלי.

אחרי ארוחת ערב לא הלכנו לספה או העמדנו פנים שאנחנו הולכים לעשות פעילות קצת. הלכנו לחדר השינה שלי. התנשקנו כמו שלא התנשקנו מעולם – ארוך, נשיקות סקסיות, רטובות, הוא ליווה אותי בחזרה למיטה שלי והניח אותי תחתיו, מנשק את עצם הבריח שלי וממלמל דברי אהבה בין נשימות. הוא החליק את האצבע בתוכי והחזיק את פניו מעליי, צופה בתגובה שלי, והוקיר את התגובה שלי. הוא אמר לי שאני יפה, שהוא אהב לראות אותי מגיבה אליו בצורה שכזו.

הביטחון העצמי שלו בשלב זה היה משכר. הוא ידע שאני  על סיפון עם כל מה שהוא רוצה לעשות, ובמקום להפוך אותו לעריץ חמדן, זה הרגיע אותו, זה פתח אותו. הרגשתי אותו יותר קרוב אלי מאי פעם.

כשהוא משך אותי לקצה המיטה ונכנס בי, זה היה איטי יותר מלווה בתאווה מלאה מהרגיל. זה לא היה כמו סקס רגיל שהיינו עושים. זה היה מין חופשה ביום שלישי בלילה. הוא לקח את הכרית ובאדיבות הרים את אגן הירכיים שלי כדי שיוכל למקם אותו מתחתיהם ולחזור ולדחוף את עצמו לתוכי, עמוק יותר עכשיו. הוא מניח את אמות ידיו בסמוך לזרועותיי כשהוא נשען עליי, למקסם את המגע של עור בעור שלנו.

משוכנע עכשיו שמפגש מין זה יהיה בנחת הוא משך אותי והתכופף, העביר את לשונו על הדגדגן שלי בעדינות העיניים שלי התגלגלו בחזרה לראש שלי ואני התפתלתי לפניו. תהיתי אם הוא יכול לטעום את עצמו בי?

האצבע שלו הייתה בתוכי שוב, מסתחרר סביב, מרגיש את רוחבי בזמן שהוא נישק והעיף אותי בצד החיצוני. הוא מגורה כולי בבת אחת, כמו מומחה. כל אזור הארוגני עולה באש. שמעתי את עצמי מתחננת לו שיזיין אותי חזק כמו שלא ביקשתי בחיים.

לשם שינוי, באתי לפניו – בגל סחרחורת חם ודביק שהגיעו בשאגה ממני.

הוא גמר ממש אחריי, כאילו תיאום מושלם של שני גופים, הזין שלו התפתל ממני והרגשתי שפריץ גם בתוכי, כל כך נהניתי! שוכבת שרועה על המיטה מתבוססת בזרע לא האמנתי שנשארו עוד חמישה ימים כאלה!

איך להיות סוג של בחור שנשים אוהבות לעשות איתו סקס

נתחיל מההבנה שגברים יכולים להיות מיקרוגל אבל נשים הן סיר לחץ.  נשים מתחממות באותה תכיפות כמו גברים, אבל עושות את זה לאט. נשים לא הולכות באופן טבעי וקופצות למיטה עם גבר. תחשוב על זה כמו על להוביל סוס ישירות אל הנהר לשתות במקום לשאול אותו מיליון פעם אם הוא מעוניין לשתות.

כשהייתי צעירה יותר חבר גילה לי שהוא לא קיים יחסי מין עדיין, כאשר אחיו התחתן הוא אמר לו על איך זה עובד עם אשתו. אחיו אמר שאם הוא רוצה לקיים יחסי מין עם אשתו בתחילתו של היום היה מקפיד להחמיא לה ולהתחיל להכשיר את הקרקע מהבוקר. הוא היה שולח לה הודעת טקסט בבוקר על כמה יפה ועל כמה הוא נמשך אליה, כל זה היה תהליך חיזור שיוביל לסקס כאשר יחזרו בערב אל ביתם.

אני דחיתי את הסיפור הזה בהתחלה. אין ספק שאנחנו הנשים לא צריכות תחזוקה של 24 שעות לפני קיום יחסי מין, ומובן מאליו שאנחנו צריכות סקס בדיוק ואף יותר מהגברים, על כן דבר זה נשמע לי מאוד תמוה.

אך ככל שהתבגרתי והתחלתי לצאת עם גברים ולקיים יחסי מין באופן קבוע, הבנתי את האמת של החשבון שלו. בטח, חפוז הוא כיף ומחרמן בו במקום – אבל גם סוג זה של סקס הוא הצטברות נפשית ופורקן שבדרך כלל מצטבר. למרות שזה סקסי ברגע ומשהו שאני נהנה לעשות, זה מרוכז בדרך כלל סביב ההנאה של הבחור, מכיוון שזה הרבה יותר מהיר להשגה.

אני זוכרת אורגזמה חזקה ומדהימה שחוויתי, מהאלה שלא נשכחות. זה התחיל בבוקר הוא שלח לי הודעה “אני לא מסוגל להפסיק לחשוב עלייך”, לאחר ההודעה הזאת כל אחה”צ סימסנו אחד לשני הודעות סקס ללא הרף. משכבר הגעתי לבית הייתי כל כך מוכנה לזיין לו את הצורה, אך הוא התעקש שנצא קודם לאכול ארוחת ערב, אני לא אשכח את המזמוזים מתחת לשולחן ואת הנגיעות הלוהטות אוח זה היה כל כך מחרמן. שכבר הגענו לדירה שלי קיימנו את אחד מערבי הסקס המדהימים בחיי.

הסקס הגרוע ביותר מגיע משום מקום. כמו כאשר בחור חודר אלייך לפני שאפילו נישק אותך. לא “עושה אהבה”, אלא מקיים צרכים כמו בהמה זה אישית דוחה אותי!. עדיין צריך לחבב אחד את השני ולבטא את זה, צריך שתהיה כימיה מינימלית או חיבה כלפי הפרטנר שלך, אתה לא בהכרח חייב שזה יהיה האדם שאתו תביא ילדים אבל רצוי שיהיה כבוד בסיסי וחיבה מינימלית.

קראתי באיזה מגזין על אישה שהייתה שוכבת במיטה עם הוויברטור שלה בתוכה במשך 10 דקות לפני שהחבר שלה היה בא. זה היה מרגיע, אך לא ארוטי – זה רק עזר לה להירגע והכניס אותה ממצב עבודה למצב רוח סקסי והיא מצאה את עצמה הרבה יותר מתעניינת בחבר שלה לשארית הלילה. אני לא ניסיתי את זה, אבל זה נראה כמו רעיון נהדר. זה טוב לעבור מגרסת העבודה של עצמך לגרסת החברה של עצמך כאשר כל העניין של הערב הוא לבלות זמן ביחד.

אני כבר הבנתי שזה לא סופר טיפוסי מלדבר עם חברות שלי על זה, אבל תמיד היו לי חברים או בחורים שהייתי שוכבת איתם ושקנו לי צעצועי מין. והם תמיד עשו את זה בדרך הנכונה, משאירים לי במתנה ולא מביאים בפתאומיות וזורקים על המיטה ויברטור מפחיד ענק בלהט הרגע. בדרך הזו אני יכולה לחקור בבטחה (לבד) את הצעצוע ולנסות את הצעצוע החדש מבלי להתבייש וככה לצבור בטחון עליו.

דבר נוסף שיש לזכור הוא שנשים כבר אמרו שכל חייהם הן צריכות להיות יפות. אז, אם אתה מנסה לגרום לה לעשות דברים (אנאלי, גמירה על הפנים), אקטים קצת מבולגנים שהם לא הכי יפים למראה מהצד, עלייך לרכוש יותר את אמון הפרטנרית שלך/האישה שלך.

קודם כל וודא שחיי המין שלכם טובים, ושבת זוגך מסופקת וגומרת מסקס נורמטיבי לפני שאתה מכניס למיטה אקטים שיקשו עליה לגמור וליהנות מהם.

אם אתה רוצה יותר מציצות, אותם העקרונות חלים. אל תהיה שקט לגמרי כשהיא מוצצת לך את הזין, גנח בהערכה. תגיד לה כמה סקסית ומעולה היא עושה את זה. לעולם אל תתבדח על איך שהיא מבצעת את האקט החדש, דבר זה יוביל להורדת הביטחון של האישה ולחוסר רצון להמשיך ולקיים את אותו האקט. לגרום לה להרגיש בנוח להתנסות – בטח בידיעה שאתה אוהב את מה שהיא עושה ושהיא סקסית בכל מצב. כשהיא מרגישה ככה, היא תהיה מוכנה לדחוף את הגבולות שלה ולנסות דברים חדשים.

במערכות יחסים מודרניות המין השני יכול להרגיש כמו האויב. כאשר עתיד ביחד הוא לא חלק (בדרך כלל) של המשוואה אנחנו רוצים לוודא שאנחנו מקבלים באותה מידה שאנחנו נותנים למערכת היחסים. אני חושבת שבמבט הראשון כל הדברים שעוזרים לאישה לקיים יחסי מין (מחמאות, פתחו את זה מבחינה נפשית, לחשוב על איך לגרום לה להרגיש בטוחה וסקסית) נראים כמו הרבה עבודה מהצד, אך אני חושבת שזה לא.

אנחנו כבר ממילא עושות כמעט כל דבר אפשרי על מנת שגברים יימצאו אותנו כמושכות, מהלבוש ועד איך שאנו מסדרות את הציפורניים. אז אנא ממכם גברים, במקום להאשים נשים על קח שהן “קשות” התאמצו מעט בשבילנו ומבטיחה לכם שהתוצאות יגיעו.

שיחות סקס 1 על 1 – שיחות ארוטיות 24/7

אנו שמחים לבשר לכם את מה שכל כך ציפיתם לו, צוות נשים שייספקו לכם מענה טלפוני לכל צורכיכם. הבית החם שלכם לשיחות דיסקרטיות, שיחות ארוטיות, שיחות סקס, סייבר טלפוני, וכל מה שעולה על נפשכם. צוות נשים סקסיות עומד לרשותכם בזמינות של 24/7 רק מחכות שתתקשרו על מנת לספק אתכם. עבדנו קשה על מנת ליצור חווית הנאה מושלמת, דיסקרטיות מובטחת, לעולם לא נחשוף את זהותכם.

תודה, צוות Call69

שיחת סקס

שלום בנים, שמי דנה היום אספר לכם על שיחת סקס ראשונה שעשיתי בחיי!

זה היה ערב קריר של חורף, הייתי בת 18 בערך.. עוד בתולה תמימה, בדיוק הכרתי בחור דרך חברה, ואני זוכרת שהייתי כל כך חרמנית באותו לילה שלא יכולתי להתאפק. זה לא קרה לי בחיים שלא תפרשו את זה לא נכון, כשיניב חייג (זה היה שמו של הבחור) דיברנו שיחת חולין קצרה ומשעממת, אני זוכרת שכבר אז האצבעות שלי היו בפנים.

שאלתי אותו, “כמה זמן לא קיימת יחסים?”, הוא ענה לי שכמה שבועות, ומפה השיחה נפתחה. סיפרתי לו שאני עדיין בתולה, ושאני כבר מתקשה להחזיק את עצמי במצב הזה, לתדהמתי הוא ענה שהוא משחק עם הזין מתחילת השיחה, בהתחלה הייתי בהלם אבל החרמנות נטרלה את זה בשניות, אמרתי לו שאדחוף אצבע אחת עכשיו (כבר הייתי עם 2 אצבעות מתחילת השיחה) הוא התחיל לחרמן אותי בפון, אני לא אשכח התחלתי לגנוח כמו מטורפת וכולם היו ערים, שמתי קצת מוזיקה אבל אני בטוחה שכולם שמעו, לפי המבטים של אחרי שיצאתי מהחדר.

השיחה נמשכה בערך חצי שעה, הגעתי למצב שדחפתי 4 אצבעות, קרעתי את עצמי. אני זוכרת שמרוב השפרצות כל המיטה הייתה מלאה במין שתן סמיך לבן כזה, החלפתי מצעים עוד באותו יום, פדיחה אבל מה לעשות, כל אחת והצרכים שלה.

כיום אני עובדת בתחום ותמיד נהנית לספק שיחת סקס טובה, שיחה ארוטית או סתם שיחה דיסקרטית חייגו עכשיו אליי, אני תמיד זמינה בשבילכם גברים חרמנים שלי,

1919-121-921 שלוחה 5.