איך להיות סוג של בחור שנשים אוהבות לעשות איתו סקס

נתחיל מההבנה שגברים יכולים להיות מיקרוגל אבל נשים הן סיר לחץ.  נשים מתחממות באותה תכיפות כמו גברים, אבל עושות את זה לאט. נשים לא הולכות באופן טבעי וקופצות למיטה עם גבר. תחשוב על זה כמו על להוביל סוס ישירות אל הנהר לשתות במקום לשאול אותו מיליון פעם אם הוא מעוניין לשתות.

כשהייתי צעירה יותר חבר גילה לי שהוא לא קיים יחסי מין עדיין, כאשר אחיו התחתן הוא אמר לו על איך זה עובד עם אשתו. אחיו אמר שאם הוא רוצה לקיים יחסי מין עם אשתו בתחילתו של היום היה מקפיד להחמיא לה ולהתחיל להכשיר את הקרקע מהבוקר. הוא היה שולח לה הודעת טקסט בבוקר על כמה יפה ועל כמה הוא נמשך אליה, כל זה היה תהליך חיזור שיוביל לסקס כאשר יחזרו בערב אל ביתם.

אני דחיתי את הסיפור הזה בהתחלה. אין ספק שאנחנו הנשים לא צריכות תחזוקה של 24 שעות לפני קיום יחסי מין, ומובן מאליו שאנחנו צריכות סקס בדיוק ואף יותר מהגברים, על כן דבר זה נשמע לי מאוד תמוה.

אך ככל שהתבגרתי והתחלתי לצאת עם גברים ולקיים יחסי מין באופן קבוע, הבנתי את האמת של החשבון שלו. בטח, חפוז הוא כיף ומחרמן בו במקום – אבל גם סוג זה של סקס הוא הצטברות נפשית ופורקן שבדרך כלל מצטבר. למרות שזה סקסי ברגע ומשהו שאני נהנה לעשות, זה מרוכז בדרך כלל סביב ההנאה של הבחור, מכיוון שזה הרבה יותר מהיר להשגה.

אני זוכרת אורגזמה חזקה ומדהימה שחוויתי, מהאלה שלא נשכחות. זה התחיל בבוקר הוא שלח לי הודעה “אני לא מסוגל להפסיק לחשוב עלייך”, לאחר ההודעה הזאת כל אחה”צ סימסנו אחד לשני הודעות סקס ללא הרף. משכבר הגעתי לבית הייתי כל כך מוכנה לזיין לו את הצורה, אך הוא התעקש שנצא קודם לאכול ארוחת ערב, אני לא אשכח את המזמוזים מתחת לשולחן ואת הנגיעות הלוהטות אוח זה היה כל כך מחרמן. שכבר הגענו לדירה שלי קיימנו את אחד מערבי הסקס המדהימים בחיי.

הסקס הגרוע ביותר מגיע משום מקום. כמו כאשר בחור חודר אלייך לפני שאפילו נישק אותך. לא “עושה אהבה”, אלא מקיים צרכים כמו בהמה זה אישית דוחה אותי!. עדיין צריך לחבב אחד את השני ולבטא את זה, צריך שתהיה כימיה מינימלית או חיבה כלפי הפרטנר שלך, אתה לא בהכרח חייב שזה יהיה האדם שאתו תביא ילדים אבל רצוי שיהיה כבוד בסיסי וחיבה מינימלית.

קראתי באיזה מגזין על אישה שהייתה שוכבת במיטה עם הוויברטור שלה בתוכה במשך 10 דקות לפני שהחבר שלה היה בא. זה היה מרגיע, אך לא ארוטי – זה רק עזר לה להירגע והכניס אותה ממצב עבודה למצב רוח סקסי והיא מצאה את עצמה הרבה יותר מתעניינת בחבר שלה לשארית הלילה. אני לא ניסיתי את זה, אבל זה נראה כמו רעיון נהדר. זה טוב לעבור מגרסת העבודה של עצמך לגרסת החברה של עצמך כאשר כל העניין של הערב הוא לבלות זמן ביחד.

אני כבר הבנתי שזה לא סופר טיפוסי מלדבר עם חברות שלי על זה, אבל תמיד היו לי חברים או בחורים שהייתי שוכבת איתם ושקנו לי צעצועי מין. והם תמיד עשו את זה בדרך הנכונה, משאירים לי במתנה ולא מביאים בפתאומיות וזורקים על המיטה ויברטור מפחיד ענק בלהט הרגע. בדרך הזו אני יכולה לחקור בבטחה (לבד) את הצעצוע ולנסות את הצעצוע החדש מבלי להתבייש וככה לצבור בטחון עליו.

דבר נוסף שיש לזכור הוא שנשים כבר אמרו שכל חייהם הן צריכות להיות יפות. אז, אם אתה מנסה לגרום לה לעשות דברים (אנאלי, גמירה על הפנים), אקטים קצת מבולגנים שהם לא הכי יפים למראה מהצד, עלייך לרכוש יותר את אמון הפרטנרית שלך/האישה שלך.

קודם כל וודא שחיי המין שלכם טובים, ושבת זוגך מסופקת וגומרת מסקס נורמטיבי לפני שאתה מכניס למיטה אקטים שיקשו עליה לגמור וליהנות מהם.

אם אתה רוצה יותר מציצות, אותם העקרונות חלים. אל תהיה שקט לגמרי כשהיא מוצצת לך את הזין, גנח בהערכה. תגיד לה כמה סקסית ומעולה היא עושה את זה. לעולם אל תתבדח על איך שהיא מבצעת את האקט החדש, דבר זה יוביל להורדת הביטחון של האישה ולחוסר רצון להמשיך ולקיים את אותו האקט. לגרום לה להרגיש בנוח להתנסות – בטח בידיעה שאתה אוהב את מה שהיא עושה ושהיא סקסית בכל מצב. כשהיא מרגישה ככה, היא תהיה מוכנה לדחוף את הגבולות שלה ולנסות דברים חדשים.

במערכות יחסים מודרניות המין השני יכול להרגיש כמו האויב. כאשר עתיד ביחד הוא לא חלק (בדרך כלל) של המשוואה אנחנו רוצים לוודא שאנחנו מקבלים באותה מידה שאנחנו נותנים למערכת היחסים. אני חושבת שבמבט הראשון כל הדברים שעוזרים לאישה לקיים יחסי מין (מחמאות, פתחו את זה מבחינה נפשית, לחשוב על איך לגרום לה להרגיש בטוחה וסקסית) נראים כמו הרבה עבודה מהצד, אך אני חושבת שזה לא.

אנחנו כבר ממילא עושות כמעט כל דבר אפשרי על מנת שגברים יימצאו אותנו כמושכות, מהלבוש ועד איך שאנו מסדרות את הציפורניים. אז אנא ממכם גברים, במקום להאשים נשים על קח שהן “קשות” התאמצו מעט בשבילנו ומבטיחה לכם שהתוצאות יגיעו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *