במשך שבוע החלטתי להזדיין עם החבר שלי מתי שהוא רק רוצה… וזה מה שקרה בסוף

זה התחיל עם פורנו, ראינו פורנו ביחד לפעמים, רצון שלו יותר משלי, אבל מה, זה היה סוג של חרמנות מטריפה כזו. פורנו הוא מוזר ולא סקסי וקצת מדכא אם אתה חושב על זה יותר מדי או שם הרבה תשומת לב לזה, אבל אם אתה מוצא סרט אחד טוב ונכנס לאווירה, זה יכול להיות טוב. זה כמו לראות סרט אימה, אתה מתוח ולחץ הדם שלך עולה, למרות שאתה יודע שזה מזויף – נתון הגירויים, הגוף שלך לא יכול שלא לייצר תגובה פיזית.

בכל אופן, צפינו בפורנו ביחד לפעמים וידעתי שהוא רואה המון פורנו לבד. לילה אחד, השתחררתי על ידי כמה משקאות וודקה נוקשה על קרח ששתינו על המרפסת שלו, צופים באורות העיר ואז שאלתי אותו מה הוא אוהב בפורנו, האם זה הגישה לכל אותם נשים מגוונות וסקסיות או שפשוט אני לא מדליקה אותו כל הזמן והוא צריך גירויים אחרים…

התשובה שלו מאוד הפתיעה אותי, זה לא היה על איכות או כמות, אלא על זמינות. איתי, הוא נאלץ לחזר אחריי, כל הזמן. הסקס מעולם לא היה זמין בשניות, וזה הבדל ביולוגי בין גברים לנשים. הוא ניסה, כל זמן לגרום לי לחשוב עליו מבחינה מינית וליזום יחסי מין ואף בחשק המיני הנשי גבוה יותר מהממוצע שלי לא יכול לשמור על קשר עב וכאוהב ופתוח ומבטיח כפי שהייתי כלפיו, הוא עדיין מקבל דחיות ממני לעתים קרובות (ואפילו לעתים קרובות יותר אם הוא יהיה כנה לגבי תדירות שהוא רוצה מין).

וכך צפייה בפורנו נהייתה לי פתאום מובנת וברורה מאליו, הפנטזיה האמתית, הייתה עולם ללא דחייה, מהקלישה עייפה של הבחור שרוצה סקס יותר מאשר החברה שלו עושה. הרגשתי רע עם זה, אם להיות כנה, עד כמה שאני אוהבת אותו, למה הוא צריך לסבול את הרגשות האלה שהוא היה איכשהו לא מספיק?

אז החלטנו שבמשך שבוע אחד, אנחנו עושים סקס מתי שבא לו. נפעל במערכת היחסים לפי הביולוגיה שלו ולא שלי במשך השבוע, אני יכולה לנסות כל דבר במשך שבוע. הוא היה כל כך נרגש שנזהר להוציא ציוץ כאילו אחזור בי מדבריי ואתקפל.

התחלנו ביום שני עם סקס בבוקר לפני שהוא יצא לעבודה. אני לי נוהג לבלות את הלילה בדירה שלו (זה היה יותר נחמד מדירתי, אם כי פחות ביתי – ואני סופרת ולכן אני לא צריכה לקום ולהתלבש בעלות השחר כמו שהוא עושה)ובדרך כלל הוא נותן לי לישון ואני מדברת אתו בחולמנות בזמן שהוא מתארגן לעבודה, בלי להתעורר ממש. אבל היום היה היום הראשון של שבוע סקס-ללא-הגבלה והתעוררתי לנשימה שלו על הצוואר שלי ואת ידו בריצה על רגל שלי, דוחף את ידו אל התחתונים שלי…הוא היה מוכן להתחיל!.

פתחתי את הרגליים שלי אליו באופן מידי, היה משהו משחרר על הבחירה שכבר נעשתה. אני הולכת לקיים יחסי מין אתו, הייתי בהכרח “במצב הרוח” כי אני כבר החלטתי שאני הולכת להזדיין השבוע ללא הגבלה, החלטות הן הרבה עבודה, ולדעת את זה כבר נעשה והרגיש מרגיע ומפנק. גרמתי לו לאיחור לעבודה של 45 דקות הוא האשים את השעון המעורר בכך.

אני מנמנמת אחר כך והתעוררתי לכמה הודעות טקסט ממנו, נדיר שיש משום שרק לפני כמה שעות הוא היה בתוכי.

הבוקר היה כל כך חם. אני לא יכול לחכות יותר.

ההודעה השנייה הייתה יותר כוחנית:

תישארי במיטה.. אני חוזר לארוחת צהריים!

אני צחקתי. זה היה חלק מפנטזיה שהייתה לו על לוח הזמנים שלי. כשהתחלנו לצאת הוא חשב שלוח זמנים עצמאיים אומר שאני תמיד יהיה זמינה לסקס עבורו. הוא דיבר על מפגש הצהריים – חוזר הביתה כדי לבזוז אותי מינית ואז משאיר אותי עירומה בזמן שהוא חוזר לעבודתו. אני עדכנתי אותו במציאות של מועדים ושעות של מוקד הפרעה שנדרשו כדי לייצר משהו ממש טוב. הוא קיבל את זה, אבל זה היה כמו להגיד לילד סנטה קלאוס לא אמתי.

אני חייבת להודות, זה היה מחרמן להתכרבל בחזרה למצעים שלו, להריח אותו, לחכות לשובו – להיות זנזונת קטנה, לא להתלבש. זה היה מסוג האקטים שבו אני יכולה בדרך כלל לגעת בעצמי ולחשוב על הידיים ולא שלו, אבל החזרה שלו הייתה מגיעה כל כך מהר שאני לא, אני פשוט חיכיתי לו. הייתי רטובה עבורו, יותר מהרגיל – זה היה כל ההמתנה שהדליקה אותי בטירוף. הוא הרגיש כמו פר הרבעה, רכבתי עליו אפילו בלי הפסקה אפילו לא הורדתי חזייה, אני זוכרת שהזיון היה כל כך חזק שאחרי שהוא הלך שרף לי למטה שעות.

אני לא הלכתי הביתה אחרי שהוא חזר לעבודתו, אני השתמשתי במקלחת שלו ולא טרחתי להתלבש, פשוט שמתי  את חולצת הטריקו שלו עליי בזמן שניגשתי למחשב המהודר שלו בעצמי. לא היה לי טעם להתלבש הוא גם ככה הולך להפשיט אותי כשיחזור הבית.

יום שלישי בבוקר אמרתי לו שאני הולכת הביתה יש לי המון עבודה, ושאני עושה לו ארוחת ערב באותו הלילה אם הוא רוצה לבוא. אני רוצה להמשיך עם ההבטחה שלי, אבל אני גם צריכה לקבל קצת זמן לעבודה. אני עשיתי לזניה כדי שיהיה לי מספיק זמן כדי להתכונן אחרי שסיימתי לבשל. התקלחתי וריססתי בושם בכל המקומות האהובים עליו. אני לבושה בהלבשה תחתונה במקום בגדים ואז כשהוא סימס לי שהוא בדרך אליי, ניסיתי משהו טיפשי שקראתי בקוסמו פעם אחת. לא הייתי חרמנית והייתי סוג של שבעה מסקס, בלי לנסות לרדת או לעשות משהו אחר מאשר להירגע, הנחתי את הוויברטור שלי בתוכי וחשבתי עליו – שוב, שום דבר לא חזק מדי, פשוט סוג של שחרור עצמי לערב.

נישקתי אותו, בפה פתוח, בחדר המדרגות, שהפתיע אפילו את עצמי בחוסר הרצון שלי אפילו לעלות במדרגות לפני שנגעתי בו. אני כבר הייתי מוכנה, כבר רוצה אותו והוא, בתורו, נדלק על העניין פתאום. רציתי להרגיש את המשקל שלו עליי, והנחתי את הידיים על הגב התחתון שלו, מושכת אותו אליי ומרגישה שהג’ינס שלו מתחכך בבד הדק של החלוקים שלי. פניתי, סוף סוף, להוביל אותו במעלה מדרגות אל המטבח שלי והרגשתי את ידיו תופסות את הישבן הקטן והמוצק שלי ומוחצות אותו באכזריות. אני כמעט לא יכולתי להמשיך ללכת, הייתי כל כך חרמנית שהתחלתי להשפריץ. בזמן שאכלנו, ידיו לא הפסיקו לגעת בי – הוא חכך את הירך שלי, מושך אותי אליו וכורך את זרועו סביב כתפי, מבריש את השיער שלי.

אחרי ארוחת ערב לא הלכנו לספה או העמדנו פנים שאנחנו הולכים לעשות פעילות קצת. הלכנו לחדר השינה שלי. התנשקנו כמו שלא התנשקנו מעולם – ארוך, נשיקות סקסיות, רטובות, הוא ליווה אותי בחזרה למיטה שלי והניח אותי תחתיו, מנשק את עצם הבריח שלי וממלמל דברי אהבה בין נשימות. הוא החליק את האצבע בתוכי והחזיק את פניו מעליי, צופה בתגובה שלי, והוקיר את התגובה שלי. הוא אמר לי שאני יפה, שהוא אהב לראות אותי מגיבה אליו בצורה שכזו.

הביטחון העצמי שלו בשלב זה היה משכר. הוא ידע שאני  על סיפון עם כל מה שהוא רוצה לעשות, ובמקום להפוך אותו לעריץ חמדן, זה הרגיע אותו, זה פתח אותו. הרגשתי אותו יותר קרוב אלי מאי פעם.

כשהוא משך אותי לקצה המיטה ונכנס בי, זה היה איטי יותר מלווה בתאווה מלאה מהרגיל. זה לא היה כמו סקס רגיל שהיינו עושים. זה היה מין חופשה ביום שלישי בלילה. הוא לקח את הכרית ובאדיבות הרים את אגן הירכיים שלי כדי שיוכל למקם אותו מתחתיהם ולחזור ולדחוף את עצמו לתוכי, עמוק יותר עכשיו. הוא מניח את אמות ידיו בסמוך לזרועותיי כשהוא נשען עליי, למקסם את המגע של עור בעור שלנו.

משוכנע עכשיו שמפגש מין זה יהיה בנחת הוא משך אותי והתכופף, העביר את לשונו על הדגדגן שלי בעדינות העיניים שלי התגלגלו בחזרה לראש שלי ואני התפתלתי לפניו. תהיתי אם הוא יכול לטעום את עצמו בי?

האצבע שלו הייתה בתוכי שוב, מסתחרר סביב, מרגיש את רוחבי בזמן שהוא נישק והעיף אותי בצד החיצוני. הוא מגורה כולי בבת אחת, כמו מומחה. כל אזור הארוגני עולה באש. שמעתי את עצמי מתחננת לו שיזיין אותי חזק כמו שלא ביקשתי בחיים.

לשם שינוי, באתי לפניו – בגל סחרחורת חם ודביק שהגיעו בשאגה ממני.

הוא גמר ממש אחריי, כאילו תיאום מושלם של שני גופים, הזין שלו התפתל ממני והרגשתי שפריץ גם בתוכי, כל כך נהניתי! שוכבת שרועה על המיטה מתבוססת בזרע לא האמנתי שנשארו עוד חמישה ימים כאלה!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *